Kraków

Albina - Masażystki erotyczne, Kraków

Albina

Masaże erotyczne profesjonalnie

AlbinaAlbinaAlbinaAlbina
AlbinaAlbinaAlbinaAlbina
185.2K

kontakt

tel: 536-339-363

zadzwoń
*Powiedz że kontaktujesz się z naszego portalu
Kraków
 • woj.: małopolskie
 • dziel.: Centrum
 • dojazdy: NIE
Ona, 32 l.
 • orientacja: Hetero
 • wzrost: 170cm
 • waga: 74kg
 • biust: 1
 • oczy: zielone
 • włosy: ciemne blond
 • r: Europejska (biała)
terminy spotkań:
 • poniedziałek: 9-21
 • poniedziałek: 9-21
 • wtorek: 9-21
 • środa: 9-21
 • czwartek: 9-21
 • piątek: 9-21
 • sobota: 10-20
 • niedziela: wolne
za spędzony czas oczekuję:
 • 15 min: 140 zł
 • 30 min: 190 zł
 • godzina: 270 zł
 • 2 godz.: 540 zł
komunikacja w języku:
pl
Witam wszystkich Panów, którzy są miłośnikami Prawdziwego Masażu!) Zapraszam na przyjemny i razem z tym profesjonalny rytuał dla odpoczynku ciała, umysłu i duszy) Wpadnij na chwilę relaksu i odprężenia w przyjemnym klimacie: duży wygodny materac, świece, nastrojowa muzyka, światła i przyjemne zapachy od kadzideł. Ode mnie wyjdziesz zrelaksowany fizycznie i psychicznie. Wiem, o czym mówię) Mam sporo doświadczenia i wiedzy - wszystko po to, żeby jak najlepiej wykonywać to, co mi się podoba a Ci sprawia niesamowitą przyjemność) Jestem po szkole masażu oraz kursach i znam się na tym co robię)
Możliwe są masaże jak częściowe tak i całościowe. Dla większej wygody wykonuję ich na dużym i wygodnym materacu. Oczywiście jest możliwość skorzystania z prysznica zarówno przed jak i po masażu. Do dyspozycji są jednorazowe klapki, czysty ręcznik oraz męskie żele pod prysznic.
NIE UPRAWIAM SEKSU CZY INNYCH USŁUG SEKSUALNYCH! Doprowadzam do orgazmu tylko moimi umijętnymi dłońmi) Jedna satysfakcja trwa 15 minut. Ale mogę sprawić żeby trwała o wiele dłużej) Każdy masaż jest wykonywany też tylko dłońmi, co czyni go jeszcze bardziej profesjonalnym) Dzięki temu też masz gwarancję że u mnie zostaniesz wymasowany w sposób ciągły i różnorodnymi technikami)
OFERUJĘ:
1) MASAŻ RELAKSACYJNO EROTYCZNY: 30 min – 190 zł, 60 min – 270 zł, 90 min - 410 zł, 120 min - 540 zł.
2) MASAŻ BALIJSKI zakończony masażem lingam: 90 min - 450 zł, 120 min - 600 zł.
3) GOLENIE MIEJSCA INTYMNEGO zakończone masażem lingam - 220 zł.
4) DODATKI:
a) wspólny prysznic - 70 zł,
b) masaż prostaty (grecki) palcem - 70 zł,
c) masaż stopami miejsca intymnego - 70 zł,
d) masaż głowy - 70 zł,
e) taniec erotyczny - 100 zł.
P. S. Przyjmuję tylko Mężczyzn. Nie oferuję seksu, miłości francuskiej, minetki, pozycji 69, palcuweczki, pocałunków. Nie odbieram numerów zastrzeżonych, nie umawiam się przez SMS. Jeśli nie odbieram to znaczy że masuję, więc proszę spróbować później. Proszę o informacje w razie rezygnacji z masażu lub spóźnieniu - może to być SMS. Panowie którzy umawiają się i nie dadzą znać, że nie dotrą, nie będą umawiani ponownie. Podane godziny pracy mogą ulec zmianie. W każdym bądź razie proszę dzwonić. Gdy nie mogę odebrać, to napiszę konkretną wiadomość lub oddzwonię najszybciej jak dam radę) Umawiam się z co najmniej półgodzinnym wyprzedzeniem - potrzebuję czasu na przygotowanie się do masażu. Zdjęcia nie instagramowe, lecz są prawdziwe, bez retuszy i polepszania!)
Zapraszam na seans odprężenia) Do miłego zobaczenia))) Albina
Hello to all men who are lovers of Real Massage!) I invite you to a pleasant and professional ritual to rest your body, mind and soul) Come for a moment of relaxation and relaxation in a pleasant atmosphere: a large comfortable mattress, candles, atmospheric music, lights and pleasant incense scents. You will leave me physically and mentally relaxed. I know what I'm talking about) I have a lot of experience and knowledge - all in order to do what I like as best as I can and it gives you incredible pleasure) I have completed massage school and courses and I know what I do)
Both partial and full massages are possible. For greater convenience, I perform them on a large and comfortable mattress. Of course, it is possible to take a shower both before and after the massage. Disposable flip-flops, a clean towel and men's shower gels are available.
I DO NOT HAVE SEX OR OTHER SEXUAL SERVICES! I bring you to orgasm only with my skillful hands) One satisfaction lasts 15 minutes. But I can make it last much longer) Each massage is also performed only with hands, which makes it even more professional) Thanks to this, you also have a guarantee that with me you will be massaged continuously and using various techniques)
I OFFER:
1) RELAXING AND EROTIC MASSAGE: 30 min – PLN 190, 60 min – PLN 270, 90 min – PLN 410, 120 min – PLN 540.
2) BALI MASSAGE ending with lingam massage: 90 min - PLN 450, 120 min - PLN 600.
3) SHAVING OF INTIMATE AREA completed with lingam massage - PLN 220.
4) ADDITIONS:
a) shared shower - PLN 70,
b) prostate massage (Greek) with a finger - PLN 70,
c) foot massage of the intimate area - PLN 70,
d) head massage - PLN 70,
e) erotic dance - PLN 100.
P.S. I speak English little. I only accept Men. I do not offer sex, French love, cunnilingus, 69 position, fingers, kisses. However, I lead to orgasm through a wonderful massage with various techniques of your intimate place with my skillful hands) I do not answer restricted numbers, I do not make appointments via SMS. If I don't answer, it means I'm massaging, so please try again later. I am asking for information in the event of resignation from the massage or being late - it can be an SMS. Gentlemen who make an appointment and do not let us know that they will not arrive will not be arranged again. Hours of operation are subject to change. Anyway, please call. If I cannot answer, I will write a specific message or call you back as soon as I can. I make an appointment at least half an hour in advance - I need time to prepare for the massage. Photos not instagram, but are real, without retouching and enhancing!)
I invite you to a relaxation session) See you soon))) Albina
NAPISZ KOMENTARZ
WYSTAWIONE OPINIE I OCENY (0)
Nikt jeszcze nie napisał, bądź pierwszy
masazetao.pl
OGŁOSZENIA BEZ OPŁAT

Dostęp i zamieszczanie ogłoszeń jest całkowiecie bezpłatne

AKTUALNE OGŁOSZENIA

Co 30-45 dni ogłoszeniodawcy potwierdzają aktualność swoich ogłoszeń

BEZPIECZNA STRONA

Dzięki antywirusowi ta strona nie zawiera wirusów ani złośliwego oprogramowania